تاسیس و راه اندازی این شرکت و کارخانه در سال های 92 و 93 با هدف تولید الیاف با کیفیت پلی استر هالو و سالید و تامین منظم نیاز بازار و مجموعه های مرتبط به این محصول صورت گرفت. پشتوانه این ادعا ، تجربه سرمایه گذاران در زمینه های کاملا مشابه و شناخت کامل از محصولات تولیدی بر پایه الیاف پلی استر و استفاده از خط تولید جدید با تکنولوژی نوین و اختصاصی و به کارگیری نیروهای مجرب در پروسه تولید می باشد.
همچنین با دسترسی به منابع تامین پرک و مواد اولیه و مصرفی با کیفیت و اعمال تست های سخت گیرانه بر روی مواد اولیه قبل از مصرف، تولید محصولی با کیفیت تضمین شده است به نحوی که در زمان کوتاهی این شرکت موفق به صادرات قابل توجه محصول گردیده که همزمان با به کارگیری نیروهای بومی ، خود باعث ارزآوری برای کشور ایران و معرفی و فروش محصولات ایرانی در خارج از کشور می باشد. هم اکنون این شرکت به عنوان یکی از برترین شرکت های تولید الیاف پلی استر در منطقه مطرح می باشد که توسعه کیفی آن ادامه دارد.
با توجه به اینکه بخش اصلی مواد اولیه مصرفی حاصل از پت بازیافتی است که توسط شرکت های متعدد که مورد تایید کیفی این مجموعه می باشند از سراسر کشور جمع آوری می گردد از این طریق کمک شایانی هم به پاکسازی و نگهداری محیط زیست می گردد.

 

Zarlif
Zarlif1